Regulamin
 1. Właścicielem internetowej hurtowni biżuterii, zwanej dalej *Hurtownią*, znajdującej się pod internetowym adresem www.assypniewskihurtownia.pl*, *jest firma A.S. Pracownia Złotnicza Export-Import Arkadiusz Sypniewski z siedzibą w Warszawie, ul. Łukowska 2/7, zarejestrowana pod numerem REGON 002204505, zwanej dalej *Sprzedającym*.
 2. *Sprzedający* jest płatnikiem VAT o numerze identyfikacyjnym NIP 113-001-96-13.
 3. *Hurtownia* jest przeznaczona wyłącznie dla podmiotów gospodarczych zajmującymi się sprzedażą biżuterii, upominków oraz akcesoriów, zwanych dalej *Zamawiającymi*.
 4. *Sprzedawca* zastrzega sobie prawo do selekcji kontrahentów i współpracy z wybranymi przez siebie *Zamawiającymi.*
 5. Złożenie zamówienia oznacza akceptację przez *Zamawiającego* postanowień niniejszego regulaminu jak i warunków dostawy i płatności.
 6. Zamówienie może być dowolnie zmieniane przez *Zamawiającego* do momentu zaakceptowania przez *Sprzedającego* i przygotowania go na magazynie. Zamówienia można składać całodobowo.
 7. W przypadku produktu dostępnego na magazynie zamówienie zostanie zrealizowane najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia. (Dni robocze- wszystkie dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).
 8. Stan magazynowy produktów jest stanem on-line i może odbiegać od stanu rzeczywistego hurtowni. W przypadku wystąpienia braku zamawianych pozycji, zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie przed realizacją zamówienia.
 9. Z zamówionego towaru można zrezygnować przed wysyłką tj. przed godziną 13. W innych przypadkach zamawiający zostanie obciążony kosztami wysyłki.
 10. Przy zamówieniach o wartości do 800 zł netto wysyłka odbywa się na koszt zamawiającego za pośrednictwem kuriera UPS i wynosi 16,27 zł + podatek VAT 23%. Przy zamówieniach powyżej 800 zł netto przesyłka dokonywana jest również za pośrednictwem kuriera UPS na koszt firmy AS Sypniewski.
 11. Płatność za otrzymany towar dokonywana jest w formie pobrania. Firmom legitymującym się dłuższym okresem współpracy stosowane mogą być inne formy płatności.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl